Narodowy Program Odbudowy Kraju
Narodowy Program Odbudowy Kraju

Narodowy Program Odbudowy Kraju

Narodowy Program Odbudowy Kraju „Pomóż mi Polsko” jest programem skierowanym dla wszystkich.

Wielu z nas wraca obecnie do rdzenności, aczkolwiek nadal mało ludzi wie, gdzie są nasze korzenie, ponieważ nikt o tym nie mówił. Dlatego naszym celem jest odbudowanie z grupą ludzi i jasnowidzami za sprawą prawa naturalnego, które jest pochodne prawu życia, starych, zapomnianych wartości, które gwarantowały radość, dostęp do uczuć, tradycji, innowacyjności, wzajemności i poszanowania. Wychodzimy do innych krajów, by w perspektywie czasu od nas zależnego, odnowić moc korzeni rodów i relacji, które mieliśmy za czasów Taarii (Tartarii) czy też Lachii (Lechia to fałszywa nazwa), wcześniej Szczytów i Ariów.

Nasza kultura, tożsamość i nazwa mają korzenie w odległej, a nawet bardzo odległej historii. Stąd właśnie przypuszczenia, że język polski jest o wiele starszym językiem niż mogłoby nam się wydawać. Nadano słowom nowe znaczenie, czego przykładem może być słowo „bogaty”, które dawniej znaczyło, że jesteś od Boga, a teraz oznacza osobę, która posiada dużą ilość pieniędzy, niezależnie czy zostały one zarobione w sposób uczciwy czy też nie.

Nasza cywilizacja ma już niemal 11 tysięcy lat, a Lachy są odpowiedzialne za budowę i zakładanie Europy. Przecież Polska jest najbogatszym krajem świata nie tylko pod względem wartości, ale także zasobów naturalnych.

Zależy nam przede wszystkim na powrocie do natury, odnowie tradycji,  szacunku do ludzi i tworzeniu jedności narodowej. Tworzymy wiele programów, które pokażą kierunki działania dla kraju. Zależy nam również na odbudowaniu czucia w narodzie, ponieważ przez całą sztuczność, którą mamy obecnie na świecie, zatrucia, jak i oddalenie od tradycji i wartości straciliśmy prawdziwą energię i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, gdyż krok po kroku zapadaliśmy w zbiorową hipnozę, sen, a przecież śpiącego najłatwiej jest okraść, otruć, czy nawet zabić. Dlatego powstały programy, jak i ten Narodowy Program Odbudowy Kraju „Pomóż mi Polsko”, który jest skierowany dla rdzennych, w tym Polonii, Sławian, czyli Lachów i Polachów, aby ludzie się obudzili, ponieważ nie chcą już tego całego fałszu. Wszystko to robimy dla dobra ludzkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *