Zepsuty system i kontrola
Zepsuty system i kontrola

Zepsuty system i kontrola

Naszym celem jest powrót do natury, odnowa tradycji, która jest niezwykle ważna, szacunku do ludzi i na powrót łączeniu ich w rodziny, grupy rodzin i jedność narodową. Idziemy z płomieniem prawdziwej wiary w ludzkość i mamy całą moc w sobie, a wszystko to dla dobra ludzkości. Chodzi tutaj o odzyskanie energii i materii, jak i ukradzionych dóbr na wielu poziomach.

Jesteśmy rdzennymi tej ziemi, idziemy od przodków naszych Lachów, Szczytów, Ariów, otrzymujemy to co mamy zrobić także pozostałych rdzennych na planecie. Wspieramy działania na świecie wraz z innymi obudzonymi ludźmi, mimo że początkowo zaczynamy od nas.

Przez pokolenia tworzyły się kulty pieniądza, zbijania życia i władzy, które bezlitośnie zawładnęły ludzkością. Teraz czekają nas czasy, gdzie Ziemia będzie się czyściła z tych kultów. Jak to się stało, że zawładnęło to ludzkością? Odpowiedź jest prosta, stało się to bez ich zgody i wiedzy. Trucizny w powietrzu, ziemi, żywności, lekach i modyfikacji DNA ze zwierzętami. Wraz z patriarchatem i matriarchatem, rozdzielano nas stopniowo idąc od imperium, poprzez najazdy rzymskie, wytworzenie sztucznych granic dzielących nas od Polachów z krajów tzw. słowiańskich (Sławiańskich – popr. nazwa), stopnieliśmy podczas rozbiorów narodu do kraju.

Degradowały nas dalej fałszywe ustroje i państwowość bez względu na zasługi, bezprawnie grabiąc nasze ziemie w dziedzictwie, które zostały nam zostawione i stopniowo ośmieszając naszą kulturę rdzennych tu ludów.

Nie mogliśmy nic z tym zrobić, ponieważ plan korporacji był jasny. Przez wprowadzanie narzędzi, uśpiono ludzi i zaczęto kodować od dzieci, edukację, kinomatografię i media, jak i również poczucie bezbronności, zniewolenia, niskie poczucie własnej wartości. Wszystko to umocniło rolę i wartość narzędzi, które uzależniały ludzi od wygody oraz pozornego zaopiekowania ze strony rządów.

Bezprawne i restrykcyjne przepisy, strach i zaostrzanie rygorów, to wszystko jeszcze bardziej skomplikowało sytuację. Sztuczna inteligencja odegrała w tej sprawie również sporą rolę, ponieważ poprzez internet służyła do inwigilowania ludzi, tworzenia automatycznych narzędzi do przejmowania uważności ludzi i kierowania jej na sztuczne rzeczy, pozbawione kontaktu z ziemią i życiem.

Wszystko to spowodowało, że się nabraliśmy i uwierzyliśmy w to, przez to podążyliśmy drogą bez honoru i godności. Poszliśmy za pieniądzem, który i tak nam zabrano, ponieważ służył on tylko tym, którzy wybrali drogę prowadzącą do władzy, posiadaniem rzeczy materialnych, jak i eutanazją społeczną.

Nie jest to wina ludzi, ponieważ rodzili się oni już w tym zepsutym systemie. Brak dostępu do wiedzy o prawdziwiej tożsamości, zatracał rodziny, a ich dzieci podążały drogą fałszu i obłudy, jak i układów, które uważane były za coś normalnego. Doprowadziło nas to do rozbijania rodzin, związków, emigracji, zastąpienia rolników supermarketami, co oddzieliło ludzkość od zdrowej żywności.

Dlatego właśnie naszym celem jest odejście od tego sztucznego świata i powrót do natury, która pozwoli nam odbudować drogę czucia (pozbycie się przymusu wykonywania rozkazu), jak i odejść od życia pełnego stresu i lęków, ponieważ skraca to nasze życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *