"POMÓŻ MI POLSKO"
AUTONOMICZNE ENKLAWY ŻYCIA

AUTONOMICZNE ENKLAWY ŻYCIA

Współdzielnie, podobnie jak Enklawy współpracują ze sobą regionalnie, korzystając ze wspólnej waluty, skupiając się jednak na wartościach barterowej wymiany dóbr i korzystaniu ze wspólnego dobra tych maszyn, urządzeń i usług, które nie są możliwe i konieczne do posiadania przez wszystkie rodziny. Rodziny natomiast, poprzez uprawę i hodowlę we własnym zakresie, samodzielnie wytwarzają wybrane przez siebie dobra, by kontakt z ziemią był możliwie największy.

Wielu uzna pomysł enklaw i współdzielni, za powrót do pierwotnych czasów, szydząc z wartości, które wnosi samo obcowanie z naturą, praca która opływa w satysfakcję i wychowywanie dzieci w starym stylu.  To tylko ignoranci i nieświadomi ludzie, którzy nie znają genezy i wszelkich przyczyn powstania zła i bezczucia, które usypia, truje i otumania prawdziwe człowieczeństwo.

Dlatego świecić przykładem możemy, tylko wtedy gdy wspólnie z tymi co świadomi są tego, połączymy wszystkie nasze aktywności i talenty, które mówią o życiu bez ingerencji, sztucznej inteligencji, inwigilacji, wszelkiej nad życiu kontroli i wolności słowa i czynu.

Więcej na temat Enklaw Życia (lachickich), www.enklawy.zycia.pl